تبریز؛ ولیعصر ، فلکه شریعتی ، کوچه ژان پلاک ۳۳
تبریز، ایران
تلفن: 04133335728
04133290015
04133295882
info@shabdaspa.com

سوالات متداول

قبل پرسیدن سوال جدید، این بخش را مطالعه نمایید.

آیا ماساژ حقیقتا می تواند ازمیزان استرس من بکاهد؟

بله.

کورتیزول هورمونی است که بدن ما به آن نیاز دارد تا بتواند عکس العمل جنگ یا گریز را از خود نشان دهد. اما اتفاقات پردغدغه ای که امروزه دراطراف ما درحال رخ دادن است از نوعی نیستند که نحوه ی مواجهه با آن ها از نوع  جنگ یا گریز باشد. اما در هرحال با تولید کورتیزول، توان رزمی نیروها درسیستم بدن ما بالاتر می رود و این حالت آماده باش درطولانی مدت باعث بروز مشکلات فراوانی می شود. مطالعات نشان داده است که ماساژ سطح کورتیزول تولید شده در بدن را تا 50% کاهش می دهد و درکناراین امر، باعث افزایش هورمون هایی نظیر دوپامین، آکسی توسین و سروتونین می شود که این نوع هورمون ها باعث کاهش استرس شده و وضعیت روانی ما را ثابت نگه می دارند. همچنین جلسات منظم ماساژ باعث می شود که بدن ما راحت تر به حالت ریلکسی برسد که این امر باعث راحتی تنفس شده و خواب عمیق تر و بهتری را به ارمغان می آورد.

ماساژ همانقدر که در توسعه سلامت ذهنی و روحی روانی ما نقش دارد، به همان اندازه نیز درسلامتی جسم و فیزیک ما  موثر است.

بهترین ماساژ برای من که باراولی هستم کدام ماساژ است؟

ماساژ سوئدی پردرخواست ترین و پرمخاطب ترین انتخاب برای مراجعه بار اول است، زیرا نه تنها برای شما یک تجربه ریلکسی را فراهم می کند بلکه می تواند همزمان منافع وتاثیرات مفید درمانی مناسبی را به ارمغان بیاورد.

با این حال، انواع بسیاری از ماساژها درمنو مراکز تخصصی شبدا ماساژ وجود دارند که شما می توانید از میان آن ها انتخاب های دیگری هم داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به طبقه بندی ماساژها در شبدا.

یک جلسه ماساژ معمولا چقدر هزینه می برد؟

بستگی به محلی دارد که شما برای گرفتن ماساژ انتخاب می کنید. یک ریزورت لوکس اسپا با استراتژیهای ارزش محور درهمه ی کشورها، دارای هزینه های بالایی خواهد بود. درضمن به نوع ماساژ و مدت زمان جلسه ماساژ نیز بستگی دارد. این گونه مراکز لوکس برای یک جلسه یک ساعته یک نفره، معمولا چیزی حدود 150- 300 یورو پول می گیرند و درکنار آن هزینه های جانبی دیگری نیز مثل انعام و… وجود دارد. درتمامی شعب مراکزتخصصی شبدا ماساژ درسراسرکشوربرمبنای استراتژیهای موازی تعالی عملیاتی و مدل بیزینسی بازاریابی رابطه مند و فروش ازطریق حق عضویت، شما می توانید درهرجلسه ماساژ، مزایای بسیار زیادی را، برای تسریع دربه آرامش بخشیدن به زندگی خود و شتاب درتحقق سلامتی تان تجربه کنید. 

هزینه های بسته به انتخاب هریک از پکیج های طلایی، الماس یا رویال متفاوت هستند. با فعال سازی آپشن تشویق اثربخشی و شرینگ مهمان و سفارش پکیج 21 ماهه شبدا (رویال) قیمت هر جلسه ماساژ می تواند تا 80 هزار تومان کاهش پیدا کند.

آیا من باید انعام بدهم؟

درهمه ی کشورهای سرمایه داری و درهر نوع کار خدماتی که مشتری از خدمات آن لذت فراوانی برده باشد، مثل یک رستوران و یا یک مرکز ماساژ و… اضافه هزینه ای را حدود 10 تا 20 درصد از کل فاکتور، حتی بدون درخواست خدمات دهنده، غیر از هزینه اصلی و به صورت خودجوش پرداخت می کند. در مراکز تخصصی  شبدا ماساژ مثل جنبه های دیگر طراحی سیستم آن، از شما خواسته شده است که اگر از دستان پر مهر تراپیست های ما و نحوه ی ارائه و برگزاری جلسه ماساژ، احساس رضایت بالایی داشته باشید و با خاطره ای به یادماندنی با طعم آرامش خواستید مجموعه ما را ترک کنید، و درنتیجه مایل به دادن انعام بودید، صندوقی از طرف موسسه حمایت از کودکان بی سرپرست از طرف خود مرکز مهیا شده است، که می توانید هزینه انعام را به این مرکز اهدا کنید تا چرخه آرامش شما با این کار خیر نیز کامل تر شود.

تمامی پرسنل مراکز تخصصی شبدا ماساژ به لحاظ مالی با توجه به انتخاب شما و برکت خرید شما، دراستقلال کامل می باشند و از دریافت انعام بی نیاز می باشند. ممنون از لطف شما.

من قبلا ماساژ نگرفته ام چه چیزهای باید آماده کنم؟

برای میهمانان بار اولی، ما توصیه می کنیم که لطفا فقط تن خسته خود را به ما تحویل دهید. مابقی احتیاجات شما پیش بینی و تدارک دیده شده است. در ماه های گرم سال یک دوش سبک در صورت امکان قبل از مراجعه پیشنهاد می شود.

مهم ترین نکته، حاضر شدن شما 20 دقیقه قبل از شروع اولین جلسه ی ماساژ می باشد، تا زمان ایده آل برای جدا شدن شما از تنش ها و افکار روزانه، زمان ممکن برای پرکردن فرم آرامش و هماهنگی و مصاحبه با تراپیست و اسکراپ  کف پا با مواد ویژه درشبدا ماساژممکن و میسرگردد.

تماس با ما