انواع پکیج‌های عضویت شبدا ماساژ

اگر شما هم ویژگی‌های اعضاء خاص شبدا ماساژ را دارید و یا به عبارتی دیگر کاندیدای بالقوه عضویت در شبدا ماساژ هستید، لطفا با پیش‌ثبت نام و یا پیش‌خرید برای یکی از پکیج‌های عضویت شبداماساژ اقدام کنید. با اقدام به رزرواسیون جلسه ماساژ ریلکسی معارفه و لذت‌بردن از جلسه، انتخاب یکی از پکیج‌های 6 ماهه (عضویت طلایی)، 11 ماهه (عضویت الماس) و یا 21 ماهه (عضویت رویال) ثبت نام خود را قطعی کرده وعضویت خود را در شبداماساژ تکمیل کنید. با عضویت در شبدا خود را برای لذت‌بردن و استفاده از ویژگی‌های جلسات ماساژهای ریلکسی یک‌ساعته و وی‌آی‌پی و دیگر آپشن‌های جذاب پکیج انتخابی‌تان آماده کنید.

با انتخاب و خريد اين پکيج عضويت، شما در زمره اعضاء طلائی شبدا ماساژ قرار می گيريد و با پرداختی مناسب، يک برنامه‌ريزی حداقلی برای شروع مقابله با استرس‌های شهری که درگیر آن هستید را به دست می‌آورید.

به طور کلی اين پکيج عضويت، با رويکرد توربوشارژ همراه است. در این رویکرد تمرکز غالب امتيازها و آپشن‌ها به شکلی است که طیف گسترده‌ای از مخاطبان را هدف قرار دهد و مزایای عمومی و تا حد امکان گسترده‌ای را ارائه کند 

در دوره‌ای که هر روز، ساعت ها وقت خود را براي تماشای تلويزيون و يا استفاده از موبايل صرف می کنيم، چرا براي قلبی که روزانه بيش از يک‌صد هزار مرتبه برای سالم نگه‌داشتن ما در چرخه حيات می تپد، چند ساعتی را در طول يک ماه اختصاص نمی‌دهیم تا حداقل‌هایی از نیازها و مراقبتی که از آن دریغ شده را جبران کرده باشیم؟ مخصوصاً که ويژگی‌های افراد خاص عضو شبدا ماساژ را تأييد کرده‌ايم.

اين عضويت، يک برنامه‌ريزی مناسب برای مقابله با بيماری‌های با منشأ استرس و اضطراب بوده که می‌تواند با يکی از رويکردهای توربوشارژ و مادرهود انتخاب گردد. تمرکز غالب امتيازها و آپشن‌های طراحی شده در پکيج برروی سلامتی خود عضو و اعضاء خانواده او صورت گرفته

آخر هر غمی، غم بيشتر و آخر هر شادی، شادی بيشتری است، انتخاب کنيم شادی را، انتخاب کنيم آرامش را، انتخاب کنيم سلامتی را، انتخاب کنيم انرژی و تندرستی را.

 به لطف انتخاب اين پکيج عضويت، به راحتی می‌توانيم برای خودمان، اعضاء خانواده‌مان و دوستان و آشناهايمان شادی را گسترانيده و بپراکنيم.

اين عضويت، يک برنامه‌ريزی کاملاً منعطف با يک سری امتيازها اختصاصی است که با مشاوره کارشناسان و متخصصان حوزه آماده‌سازی جسمانی، روان‌شناسی و جامعه شناسی طراحی، توليد و ارائه شده است که هدف نهايی استفاده از اين امتيازها و برنامه‌ها، داشتن سهم بيشتری از احساس خوب خوشبختی است.

اگر ويژگی‌های افراد خاص شبداماساژ را داريد و به لحاظ مالی، دست و بالتان بازتر است، برای انتخاب عضويت رويال شبدا ماساژ يک لحظه هم تعلل نکنيد.

اين عضويت مي‌تواند تمامی رويکردهای توربوشارژ،  فرمينگ و تناسب اندام، مادرهود و آزادسازی جوانی را شامل شود که تمرکز غالب امتيازها و آپشن‌های طراحی‌شده در اين پکيچ بر روی عضو، اعضای خانواده و دوستان و آشنايان عضو صورت گرفته