اولین جلسه

برای درک بهتر از بعضی شرایط و برنامه های پکیج های عضویت شبدا ماساژ، صفر تا صد یک جلسه ماساژ ریلکسی معارفه را، به چهارمرحله تقسیم کرده ایم تا با درک بهتر مراحل، بتوانید با احساس بهتری از فضای جلسه ماساژ ریلکسی تان بهره مند شده و تسکین بیشتری از جلسه را در پایان با خود به همراه داشته و خود را برای انتخاب یکی از پکیج های عضویت طلایی، الماس و یا رویال شبدا ماساژ آماده کنید. مطمئنا شما هم با ما هم عقیده اید که لذت نوشیدن آب، بستگی به شدت تشنگی ما، لذت خوردن غذا، بستگی به میزان گرسنگی ما و لذت گرفتن یک جلسه ماساژ ریلکسی نیز بستگی به شدت خستگی مان از زندگی پرالتهاب اجتماعی امروزی دارد.

ما امروز، مثل همیشه با رعایت کردن صدها نکته کوچک و ساده، تاثیری ژرف در زندگی شما ایجاد خواهیم کرد و معتقدیم که عشق را باید ورزید تا بدستش آورد. مطمئن باشید که این فرصت بزرگ روبرو شدن با شما را قدر دانسته و متعهدانه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در این مجالی که به دستمان آمده، آن چنان تاثیری شگرف بر روی جسم و روان شما داشته باشیم که به هنگام ترک این مجموعه، لحظه شماری کنید، فرا رسیدن جلسه ماساژ دیگری را و دوست داشته باشید معرفی عزیزانتان را که آن ها هم این خاطره خوش رنگ آرامش را از این مجموعه تجربه کنند.

 

چهار مرحله عبارتند از:

 

  • مرحله اول) تماس از طریق تلفن، درخواست اینترنتی از وبسایت شبدا و یا تشریف فرمایی حضوری، با یکی از مراکز شبدا ماساژ برای پیش خرید جلسه و رزرواسیون قطعی برای برگزاری اولین جلسه ماساژ ریلکسی (معارفه) و حضور در مرکز انتخابی شبدا ماساژ خودتان..
  • مرحله دوم) مقدمات شروع جلسه ماساژ ریلکسی معارفه.
  • مرحله سوم) در طول برگزاری جلسه ماساژ ریلکسی معارفه.
  • مرحله چهارم) مراحل پایانی جلسه ماساژ ریلکسی معارفه.

رزرو اولین جلسه

رزرو جلسه ماساژ

  • Please enter a number from 1 to 90.
  • Please enter a number from 9000000000 to 9999999999.

با ما در تماس باشید