سخنی با شما هموطن عزیز، محترم و دوست داشتنی

 

 

اُدعونی اَستجب لکم

(بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را)

با سلام و احترام،

مراکز تخصصی ورزش و ماساژ شبدا فعالیت خود را از سال 1386 به عنوان موسسه ارائه دهنده خدمات ورزشی با کسب مجوزهای لازمه از مراکز مربوطه، آغاز کرد.

در سال 93 با توجه به اولویت‌ها و تشویق دولت محترم برای بهبود فضای کسب و کار و توسعه اشتغال درجامعه‌ای با میلیون‌ها فرد تحصیل‌کرده و بدون شغل از یک طرف، و آمارهای حاکی از شدت تنش، اضطراب، استرس، دلهره، ترس و نگرانی و عدم آرامش در عمق اذهان مردم کشورمان و درادامه آن، متاسفانه آمارتکان دهنده گسترش سریع بیماری های سخت‌درمان با منشاء عصبی-روانی از طرف دیگر، ما را برآن داشت تا در فکر انتخاب یک رویکرد سیستماتیک و نظام‌مند برای حل این چالش ها به سهم خودمان باشیم و با توجه به ماموریت وجودی تک تک اعضاء هیئت مدیره به هنگام ثبت شرکت، که همانا بهتر کردن حال انسان‌ها بود، چشم ها را مجددا شسته و جوردیگری ببینیم.

بستر بود برای عملی‌کردن ماموریت تک‌تک اعضاء شرکت و توسعه اهداف و چشم اندازهایمان مناسب شده بود. از این رو مطالعات و تحلیل‌های مهندسی برروی بازار ورزش‌ها و ماساژهای آرامش‌بخش و یا تحلیل پتانسیل صنعت ریلکسی کشور با کمک خبرگان داخلی و خارجی را شروع کردیم. شناسایی الگوهای موفق درکشورهای پیشرفته درحوزه خدمات ریلکسی، فیتنس، اسپورت، اسپا و ماساژ به ما یاد داد که امروزه رایج‌ترین روند فروش انواع خدمات ریلکسی، عضوگیری باشگاه‌ها برای پکیج‌های برنامه‌ریزی شده خدمات از طریق سیستم بازاریابی رابطه‌مند است.

بنابراین مدل کسب و کار خود را با توجه به موارد مذکور و مطالعه روی دیگر ابزارهای شناسایی نظیر تحلیل مشتریان هدف، ارزش‌های پیشنهادی، نیازهای مشتریان احتمالی، جریان‌های درآمدی، فعالیت‌های کلیدی و ساختارهای درآمد و هزینه کسب و کار و… طراحی و برنامه‌ریزی کردیم. نتایج این برآوردها با توجه به مدل کسب و کار طراحی شده و انتخابی، بازار پتانسیل و دست‌یافتنی بسیار بزرگی را برای ارائه خدمات ورزش‌ها و ماساژهای آرامش‌بخش به ما نشان داد و درنتیجه با مذاکره و جذب سرمایه‌گذاران مناسب برای برداشتن سهم ازصنعت ریلکسی، این پروسه تکمیل‌تر و آماد‌ه‌تر شد.

اول کشورم، دوم شرکتم، سوم خودم. به خاطر ندارم و یا به عبارتی دیگرغیرممکن است، غیرممکن است تک‌تک اعضای یک تیم به این منظور تشکیل شود و اولویت اول آن ها حل نیازهای مردم کشورشان، اولویت دوم حل نیازهای شرکت‌شان و سوم حل نیازهای خودشان بوده باشد ولی خداوند هستی، آن‌ها را کمک نکرده باشد. درحالی که خداوند به صراحت فرموده است: “ادعونی استجب لکم”.  (بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را).

و اینک تمامی برآوردها با توجه به موارد مذکور، امکان اشتغال پانزده هزارمرد و زن را در صدها مراکز شبدا در سراسر کشور در قالب ارائه خدمات انواع ماساژهای ریلکسی وانواع ورزش‌های آرامش‌بخش با نام شبدا و امکان عضوگیری یک صد هزار زن و مرد را در این خاک، برای رهاسازی و آزادسازی تنش، استرس و اضطراب و در نتیجه حصول سلامتی، ممکن و میسر می‌نماید.

دست از طلب ندارم تا کام من برآید       یا تن رسد به جانان، یا جان ز تن برآید

امروزه برهمگان روشن است که خطرات ناشی از استرس، این قاتل همراه، حتی بیشتراز انواع سلاح‌های شیمیایی است و تمامی کشورها و خود کشور ما سالانه میلیاردها دلارصرف جبران خسارت‌های ناشی از این قاتل همراه، درونی و خاموش کرده‌اند، اما متاسفانه این خسارت‌ها هنوز هم ادامه دارد. محصول ما درچنین شرایطی، محصول پیشگیری و آرامش بوده و کمک می‌کند انسان‌ها با استفاده از آن سهم بیشتری را از احساس خوب خوشبختی برای خود و خانواده هایشان به همراه ببرند.

مخاطب محترم، درصورت رضایت از این مسیر و خواست قلبی شما برای حمایت ازاین روند، لطفا دستان یاریگر خود را همدلانه به دستان ما بفشارید و نقشی مهم برای خود در این حرکت عمیق و موثر قائل باشید.

در ادامه با ارزش‌های بنیادین، ماموریت، استراتژی و اهداف و چشم‌انداز شبدا (مراکز تخصصی ورزش و ماساژ) بیشتر آشنا خواهید شد.