برای درک بهتر از بعضی شرایط و برنامه های پکیج های عضویت شبدا ماساژ، صفر تا صد یک جلسه ماساژ ریلکسی معارفه را، به چهارمرحله تقسیم کرده ایم تا با درک بهتر مراحل، بتوانید با احساس بهتری از فضای جلسه ماساژ ریلکسی تان بهره مند شده و تسکین بیشتری از جلسه را در پایان با خود به همراه داشته و خود را برای انتخاب یکی از پکیج های عضویت طلایی، الماس و یا رویال شبدا ماساژ آماده کنید. مطمئنا شما هم با ما هم عقیده اید که لذت نوشیدن آب، بستگی به شدت تشنگی ما، لذت خوردن غذا، بستگی به میزان گرسنگی ما و لذت گرفتن یک جلسه ماساژ ریلکسی نیز بستگی به شدت خستگی مان از زندگی پرالتهاب اجتماعی امروزی دارد.

ما امروز، مثل همیشه با رعایت کردن صدها نکته کوچک و ساده، تاثیری ژرف در زندگی شما ایجاد خواهیم کرد و معتقدیم که عشق را باید ورزید تا بدستش آورد. مطمئن باشید که این فرصت بزرگ روبرو شدن با شما را قدر دانسته و متعهدانه تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در این مجالی که به دستمان آمده، آن چنان تاثیری شگرف بر روی جسم و روان شما داشته باشیم که به هنگام ترک این مجموعه، لحظه شماری کنید، فرا رسیدن جلسه ماساژ دیگری را و دوست داشته باشید معرفی عزیزانتان را که آن ها هم این خاطره خوش رنگ آرامش را از این مجموعه تجربه کنند.


چهار مرحله عبارتند از:


مرحله اول) تماس از طریق تلفن، درخواست اینترنتی از وبسایت شبدا

 

مرحله اول) برای اولین جلسه تماس از طریق تلفن، درخواست اینترنتی از وبسایت شبدا و یا تشریف فرمایی حضوری، با یکی از مراکز شبدا ماساژ برای پیش خرید جلسه و رزرواسیون قطعی برای برگزاری اولین جلسه ماساژ ریلکسی (معارفه) و حضور در مرکز انتخابی شبدا ماساژ خودتان

همانطورکه قبلا هم اشاره شد، معمولا انگیزه رایج در بیشتر مشتریان بالقوه، برای دریافت ماساژهای ریلکسی به چهار گروه تقسیم می شود:  • منافع جسمانی.
  • منافع ذهنی و روحی روانی.
  • کمک به تأثیر در بهبود، کنترل، مدیریت و کاهش چالش‌های مرتبط با بیماری‌ها و سندروم‌های خاص.
  • ترکیبی از موارد قبلی.

وقتی شما پس از تماس تلفنی، درخواست اینترنتی از وبسایت شبدا و یا تشریف فرمایی حضوری، با یکی از مراکز شبدا ماساژ برای پیش خرید جلسه و رزرواسیون قطعی برای برگزاری اولین جلسه ماساژ ریلکسی (معارفه) را به پایان رساندید، دقیقاً 30 دقیقه زودتر از تایم توافق شده در مرکز انتخابی شما از مراکز شبدا ماساژ، حضور خواهید داشت.

این 30 دقیقه زودتر از زمان رزرو شده، جهت پیش ریلکسی در رابطه با جدا شدن ذهنی از مشغله های بیرونی، مشاوره و هماهنگی با تراپیست و تکمیل فرم آرامش، اسکراپ کف پا و لباس کنی بدون هرگونه عجله و استرس، در مراکز شبدا برنامه ریزی شده است.

تلفن همراه خود را دروضیعت خاموش و یا بی صدا تنظیم کرده، ارتباط فکری خود را از همه اتفاقات بیرون بریده و با تن و فکر خسته برای تجربه بودن و زیستن در زمان حال، حتی برای دقایقی آماده شده و وارد مجموعه شوید.

در لحظه ورود، ضمن خوش آمدگویی، شما برای شروع مرحله آماده سازی و تجربه یک جلسه بی نظیر به لابی مجموعه دعوت می شوید. لابی مجموعه طوری طراحی شده است که امکان ایجاد آرامش برای شما با درآمیختن حواس پنج گانه تان با مجموعه ممکن بوده و ارتباط شما را از فضای بیرون برای یک تجربه متفاوت، کمتر و کمتر سازد.

در این حین ماساژ تراپیست اختصاصی شما، به گرمی کنارتان حضور یافته و با معرفی خود، شما را به مطالعه و پرکردن فرم ورودی و یا فرم آرامش شبدا دعوت می کند. این فرم، وضیعت جسمی، ذهنی، روحی و عاطفی اجتماعی شما را تا حد ممکن به صورت سریع شناسایی می کند. مصاحبه ای کوتاه با تراپیست اختصاصی تان در این مورد، این امکان را به وجود می آورد که یک جلسه ی ماساژ ریلکسی مبتنی برنیاز و اولویت های شما، مانند دلیل و انگیزه های مهم تر در مراجعه برای گرفتن ماساژ، وضیعت جسمی و روحی روانی شما و چالش ها در مورد بیماری ها و سندروم ها و بعضی از نواحی که احساس خستگی و یا درد بیشتری دارید و یا مایلید که تمرکز بیشتری در حین جلسه ماساژ صورت بگیرد، تشکیل گردد.


نکته مفید 1

برای اینکه یک خاطره فراموش نشدنی از جلسه ماساژ ریلکسی معارفه برای انتخاب یکی از پکیج های عضویت در مراکز تخصصی شبدا داشته باشید، برای اجتناب از هرگونه احساس عجله و استرس و آماده سازی و جدا شدن از فضای بیرون، حتماً 30 دقیقه زودتر از زمان رزرو شده در مرکز انتخابی شبدای خودتان حضور یابید.

نکته مفید 2

برای اینکه اولین جلسه ماساژی با بیشترین تاثیرگذاری را تجربه کنید، خواهشمندیم کمال دقت را در پر کردن فرم آرامش داشته باشید، تا تراپیست شما، بیشترین کیفیت را با توجه به وضعیت شما، پیش بینی و رعایت کند.

نکته مفید 3

فرم آرامش، در جلسه ماساژ ریلکسی معارفه در یکی از مراکز تخصصی شبدا بوده و در جلسات بعدی و یا در مراکز بعدی، با توجه به امکان شبکه بودن نرم افزار مراکز شبدا، نیازی به پرکردن این فرم نمی باشد. مگر، زمانی که تغییری در وضعیت پزشکی و سلامتی شما صورت بگیرد. دراین صورت، این فرم می بایستی توسط شما درخواست، اصلاح و پر گردد. بدیهی است که این امر سبب دریافت ماساژ مطلوب تری با توجه به تغییرات سلامتی شما، ممکن خواهد ساخت.

نکته مفید 4

حضور 30 دقیقه زودتر از زمان رزرو شده، فقط برای جلسه ماساژ ریلکسی معارفه ضرورت دارد و در جلسات بعدی و یا در مراکز بعدی، فقط کافی است دقیقاً 15 دقیقه زودتر برای آماده سازی، حضور داشته باشید.لطفاً ترافیک مسیر را با دقت پیش بینی کنید تا از تایم جلسه ماساژ ریلکسی تان به ناچار کم نشود.

نکته مفید 5

چنانچه قبل از آمدن به جلسه ماساژ ریلکسی یک دوش سبک برای بدنتان بگیرید، مطمئناً تاثیر و کیفیتی که از ماساژ می گیرید، بسیار مطلوب تر خواهد بود.
مرحله دوم) مقدمات شروع جلسه ماساژ ریلکسی معارفه

مرحله دوم) مقدمات شروع جلسه ماساژ ریلکسی معارفه

تراپیست شما، بعد از مطالعه فرم آرامش و مصاحبه ای کوتاه با شما درمورد اطلاعات ذکرشده درباره محدودیت های احتمالی سلامتی پزشکی شما و شناسایی دلایل عمده جسمی و روحی روانی یا درمانی مراجعه تان و اولویتهای تمرکز و تاکید بیشتر در نواحی خاصی از بدنتان، شما را به اتاق آرام، زیبا و تخصصی جلسه ماساژتان همراهی میکند.

اتاقی که در آن حضور می یابید، دارای تخت اختصاصی و کاملاً تخصصی برای برگزاری جلسه ماساژ ریلکسی با قابلیت تنظیم برای وضعیت انعطاف پذیری فیزیک بدن شما بوده که با ملافه یکبار مصرف پوشانده شده و تزئین و طراحی خاصی بر روی آن صورت گرفته است. در ضمن یک عدد جارختی برای لباس هایتان و یک گاو صندوق کوچک برای نگهداری متعلقات شما تدارک دیده شده است.

تراپیست، حوله تمیزی به همراه یک عدد لباس زیر یکبار مصرف تحویل شما داده، اتاق را برای دقایقی ترک کرده و بیرون اتاق منتظر شما می ماند تا به راحتی بتوانید لباس هایتان را درآورده و لباس زیر ارائه شده را پوشیده و حوله خوشبو را دور خود بپیچید و با دمپایی یکبار مصرف برای اسکراپ کف پا و آرام بخشی با مواد مخصوص و گلبرگ های معطر راهنمایی کرده و بعد از آن، شما را مجددا به اتاق خصوصی خودتان باز می گرداند.

طنین موسیقی ملایم مخصوص جلسه ماساژ ریلکسی در فضای اتاق پیچیده و شمع های روشن و نورپردازی زیبا بی هیچ گونه سر و صدا و حواشی دیگری، آرامش محیط را دو چندان کرده است. از این لحظه به بعد اتاق برای برگزاری یک جلسه ماساژ ریلکسی خاطره انگیز با طعم آرامش برای شما آماده می باشد.


نکته مفید 1

آداب برگزاری ماساژ ریلکسی در این مرکز طوریست که تراپیست، فقط قسمتی از بدنتان را که ماساژ می گیرد، عاری از پوشش می نماید و قسمت های دیگر بدنتان، زیر حوله تمیز و خوشبو قرار دارد. مطمئن باشید که اینجا یک مرکز تخصصی برای ماساژهای ریلکسی می باشد و کلیه تمهیدات لازم برای فرهنگ عفت، علی الخصوص، یک بانوی ایرانی پیش بینی و رعایت می گردد.

نکته مفید 2

اگر دوست نداشته باشید از لباس زیر یکبار مصرفی که به شما داده شده استفاده کنید، خیلی راحت می توانید یا با لباس زیر خودتان و یا این لباس زیر را از روی لباس زیر خودتان پوشیده و ماساژ بگیرید.

نکته مفید 3

جهت رعایت آرامش فضای اتاق جلسه ماساژ، یکبار دیگر از خاموش بودن تلفن همراهتان مطمئن شوید.

نکته مفید 4

برخی از مشتریان عزیز، صحبت کردن با تراپیست خود را دوست دارند، برخی دیگر، ریلکس بودن و صحبت نکردن را. این جلسه متعلق به شماست، خودتان انتخاب کنید. تراپیست های متخصص این مرکز، مدت هاست که با هنر گوش کردن و رفتار همدلانه آشنا هستند.

نکته مفید 5

با آرامش کامل آماده گرفتن اولین جلسه ماساژ ریلکسی باشید، زیرا تراپیست، دستان هنرمند و درمانگر خود را با لوسیون های مخصوص و ضد آلرژی آغشته، شسته و ضدعفونی کرده است.
مرحله سوم) در طول برگزاری جلسه ماساژ ریلکسی معارفه

مرحله سوم) در طول برگزاری جلسه ماساژ ریلکسی معارفه

در حالی که به روی تخت دراز کشیده اید، تراپیست در اول جلسه به صورت بسیار خلاصه، برنامه هایی را که در طی جلسه ماساژ بر روی بدن تان با توجه به نکات مندرج در فرم آرامش و درخواست نوع ماساژ انتخابی شما و تکنیک های مربوط به آن ماساژ و تجربیات خود به اجرا در خواهد آورد را برایتان شرح می دهد.

همچنین از شما درخواست خواهد کرد چنانچه از هرحرکتی در حین ماساژ ریلکسی همانند میزان فشار وارده به بدن و یا از مواردی نظیر دمای اتاق، نور تنظیمی، موسیقی ملایم و یا … احساس راحتی نداشتید و مطلبی و یا موردی در جهت بهتر کردن احساسات شما به فکرتان خطور کرد، لطفا به ایشان اطلاع دهید تا رعایت گردد.


نکته مفید 1

البته در جلسات بعدی، با توجه به انتخاب پکیج عضویت شما و انتخاب یکی از رویکردهای توربوشارژ، فرمینگ و تناسب اندام، مادر هود و آزادسازی جوانی، پزشک متخصص مربوطه شبدا برنامه ریزی تک تک جلسات شما را به تراپیست ارائه داده و تراپیست بر مبنای دستور پزشک مربوطه این جلسات را مدیریت خواهد کرد.

نکته مفید 2

به تکنیک هایی که در برگزاری جلسه ماساژ ریلکسی برای شما اجرا میشود، اشاره ای نمی شود تا جلسه ماساژ، هم چنان برایتان سورپرایز باقی بماند.

مراحل پایانی جلسه ماساژ ریلکسی معارفه

تراپیست های متخصص با تکنیک های خاصی شما را در صورتیکه خوابیده باشید، بیدار کرده و مراحل پایانی را (مثل برداشتن لایه روغن از پوست بدنتان، در صورت تمایل) انجام می دهند. سپس ایشان در بیرون اتاق منتظر مانده تا لباس هایتان را بپوشید. پس از این مرحله اگر مایل باشید، به سالن خدمات بیوتی شبدا، هدایت می شوید. در نهایت به جهت اینکه بدنتان در حین جلسه ماساژ ریلکسی معارفه، دی هیدراته شده، برای جبران این اتفاقاز شما در لابی شبدا پذیرایی خواهد شد. در این حین، تراپیست شما، نظرات خود را در فرم مخصوص «شناسایی وضیعت ماساژ گیرنده»، با توجه به نیازهای بدن شما که در جلسه ماساژ شناسایی کرده، یادداشت می کند و تحویل شما می دهد. مسئول عضوگیری شبدا، در صورت رضایت برای الحاق شما به اعضا خاص و متشخص شبدا ماساژ پیشنهاد نحوه عضویت را به شما ارائه می کنند، در صورت رضایت و تمایل شما، عضوگیری برای یکی از پکیج های طلائی، الماس و یا رویال با یکی از رویکردهای 4 گانه، صورت می پذیرد و پیش ثبت نام اولیه شما را به ثبت نام کامل تبدیل می کنند و برای جلسات بعدی هماهنگی های لازم را انجام می دهند.

مراحل پایانی جلسه ماساژ ریلکسی معارفه

نکته مفید 1

پس از پایان جلسه ماساژ ریلکسی معارفه سورپرایز استثنایی استفاده از خدمات اتاق تخصصی بیوتی شبدا برای خانم های محترم یک میک آپ لایت و براشینگ خواهد بود تا لذت و خاطره امروز را 2چندان سازد و شما طعم مأموریت سازمانی ما را برای بهتر کردن حال انسانها را کاملاً دریابید.

نکته مفید 2

مبلغ دریافتی برای عضویت، دارای گارانتی عودت وجه تا پایان 30 روز پس از برگزاری اولین جلسه (معارفه) می باشد.

نکته مفید 3

تک تک جلسات همه پکیج های عضویت انتخابی نیز در صورت هرگونه نارضایتی، بدون هیچ سوالی، گارانتی تعویض جلسه دارد.

نکته مفید 4

بعد از این جلسه، لطفا برای چند ساعت بعدی، برنامه ورزشی سنگین و یا کار سخت قرار ندهید.

نکته مفید 5

لطفاً تا آخر وقت اجازه بدهید که جذب روغن های تخصصی ما روی پوست بدن شما تسکین و آرامش را کامل تر کنند ولی در آخر وقت، لذت دوش آخر شبی را در منزل از دست ندهید.

نکته مفید 5

اگر فردای این جلسه ماساژ، مایل باشید که به دوستان و عزیزانتان هم تجربه کردن این جلسه را توصیه کنید، لطفا توضیحات با جزئیات و شرح کامل نباشد تا آن ها نیز به هنگام برگزاری اولین جلسه ماساژ در یکی از مراکز شبدا، همان خاطره و کیفیت از لذت جلسه ماساژ را در آخر جلسه با خود به همراه ببرند.