• ایمیل: info@shabdaspa.com
  • تماس با اداره مرکزی (تهران): 02147620131

هدیه روز پدر

ارزش یک هدیه را چه چیزی تعیین می‌کند؟ جواب ما تصویر مثبتی است که از آن در ذهن هدیه‌گیرنده می‌ماند. احساسی که شما با آن هدیه‌ای انتخاب می‌کنید، آن را در کاغذ کادو می‌پیچید و میزان یک‌دلی و صمیمیتی که موقع اهداء کردن‌اش دارید، همگی بخش مهمی از فرآیند هدیه‌دادن را شامل می‌شوند. فردی که هدیه را دریافت می‌کند خاطره‌ای خوب در ذهنش باقی می‌ماند، به شرط آن که خود هدیه نیز توانایی انتقال این بار احساسی و معنوی را داشته باشد.

برای تقدیر از پدر، با تمام احساسی که نسبت به او داریم، با تمام خاطراتی که از کودکی برایمان ساخته، با تمام لحظات خوب، خنده‌ها، عصبانیت‌ها و حتی دعواهای  تلخ اما دوست‌داشتنی‌اش باید به چیزی فراتر از کلیشه‌ها فکر کنیم. باید به دنبال ظرفی باشیم که گنجایش عمق احساسات ما را داشته باشد.

پیشنهاد ما این است که امسال " خاطره" هدیه بدهیم و " حس خوب". همان‌ چیزهایی که پدر سال‌های طولانی آن را از ما دریغ نداشته است. در تمام صبح‌های زودی که سر کار می‌رفت، در تمام خستگی‌های شبانه‌ای که به یاد ما تحمل‌شان می‌کرد و در تک‌تک لحظاتی که تصویری از ما لبخندی به لبش می‌نشاند، او از ما انرژی و عشق می‌گرفت و جز قدردانیِ هرچند اندک، چیز دیگری طلب نمی‌کرد. چه بهتر که امسال ما هم هدیه‌ای از جنس احساس بدهیم. هدیه‌ای برای یادآوری خاطرات، لحظات خوب زندگی و سرشار کردن روح او از شادی.

بگذارید امسال انگشتان شفابخش تراپیست‌های ما به نیابت از قلب پر مهر شما، شادی هدیه کنند، آرامش ببخشند و برای ساعت‌ها، مرهمی باشند بر زخم‌های روحی و جسمی سال‌های طولانی عمر پدر.

ما ایمان داریم این شایسته‌ترین هدیه‌ای است که می‌شود به پدر هدیه داد و از صمیم قلب آن را پیشنهاد می‌کنیم.

برای آشنایی با مجموعه پکیج های عضویت شبدا ماساژ این جا را کلیک کنید. 

مایلید از فواید ماساژ آگاهی پیدا کنید؟ این جا را کلیک کنید. 

 

می خواهم ماساژ بگیرم