• ایمیل: info@shabdaspa.com
  • تماس با اداره مرکزی (تهران): 02147620131

فقط افراد خاص، کاندیدای عضویت شبدا ماساژ

به احتمال زیاد شما هم با ما هم عقیده‌اید که هر هدف و منظوری که در زندگی دارید، مجبورید با همین بدنی که دارید به آن برسید. پس شرط اول این است که بایستی سالم و تندرست باشید تا آن اهداف برای شما قابل دسترس شوند.  بهترین راه رسیدن به سلامتی، قطعا از جاده آرامش می گذرد.

- افرادی که خودشان را دوست دارند.

- افرادی که ارتقاء سلامتی خود را یک نوع شکرگزاری از نعمت‌های صانع یکتا می‌دانند.

- افرادی که باور دارند تنها راه برای داشتن جامعه‌ای سالم، این است که اول از همه، از خودشان شروع کنند و خودشان را سالم نگه دارند.

- افرادی که معتقدند برای حصول آرامش و سلامتی، می‌بایستی از یک برنامه هدفمند و مستمر پیروی کنند.

- افرادی که مسئولانه و متعهدانه به فکر آرامش و سلامتی اعضاء خانواده، دوستان و عزیزان خود نیز بوده و می‌خواهند این رابطه را عمیق تر نمایند.

 افرادی که تصمیم گرفته‌اند و انتخاب کرده‌اند که از این پس، اولویت اول آنها در زندگی سلامتی باشد و با سالم نگه‌داشتن خودشان، فرد مفید و موثرتری برای خود، خانواده و جامعه‌شان شوند.

افرادی که می‌خواهند بیشترین سهم از احساس خوب خوشبختی، برای خود و خانواده‌شان به همراه ببرند. و افرادی که تصمیم گرفته‌اند پس‌اندازی شایسته برای موهبت تکرارنشدنی عمر داشته باشند، کاندیدای خاص و مخاطبان واقعی شبداماساژ محسوب می‌شوند.

پس اگر با موارد فوق موافقید، لطفا تا دیر نشده، برای پیوستن به جمع خانواده خاص شبدا ماساژ اقدام کنید. قبل از تکمیل ظرفیت پذیرش مجاز به ما ملحق شوید و مطمئن باشید اگر شما هم تعلل کنید، زمان هرگز تعللی نخواهد کرد و این موهبت عمر است که به سرعت رو به زوال می‌رود. بنابراین برای پس انداز و جبران شتاب گذر عمر و البته برای این که حال بهتری داشته باشید، همین امروز قدم اول را بردارید.‌

می خواهم ماساژ بگیرم