• ایمیل: info@shabdaspa.com
  • تماس با اداره مرکزی (تهران): 02147620131

هدیه پکیج های عضویت شبدا ماساژ

شاید شما هم با ما هم عقیده باشید که برای زندگی در کشوری که متاسفانه جزو غمگین‌ترین کشورهای جهان شناخته می‌شود، بایستی حتی در هدیه‌هایمان نیز یک تجدید نظر اساسی صورت بدهیم.

امروز دیگر بر همگان ثابت شده که خطر استرس و اضطراب، کم از خطر سلاح‌های شیمیایی برای نسل بشر نیست و این قاتل همراه و درونی، بی‌صدا کار خودش را بر روی عزیزان ما، شب و روز و به صورت بی‌وقفه، با دقت تمام انجام می‌دهد و از موهبت گران‌قدر عمر به‌سرعت می‌کاهد

انتخاب کنیم آرامش را، انتخاب کنیم سلامتی را برای عزیزانمان، انتخاب کنیم کارهایی را که موجب  پس‌انداز عمر عزیزانمان خواهند شد. در هر بهانه‌ای مثل هدیه عروسی، هدیه روز تولد، هدیه روزهای خاص و یا هدیه به مناسبت‌های مختلف و هر نوع تشکر و قدردانی به یاد سلامتی گیرنده هم باشیم.

هدیه یکی از انواع پکیج‌های عضویت شبدا ماساژ، هدیه برنامه‌ریزی آرامش‌بخش برای آن‌هایی است که سلامتی‌شان جزو اولویت‌های بنیادین مااست. این یک هدیه از پیش فکرشده به مقصد اعماق دل عزیزان‌مان است، یک هدیه بی‌بدیل که می‌تواند برای سال‌ها در یاد و خاطره‌ها ثبت شود.

لطفا برای بازیابی و تن‌آرامی عزیزان‌مان از این فرصت استفاده کنید و آن‌ها را با برنامه‌های هدفمند طراحی‌شده انواع پکیج‌های عضویت هم پیمان کنید تا در لذت موثر واقع‌شدن دراحساس آرامش عزیزان‌مان عاملانه سهیم شویم.

می خواهم ماساژ بگیرم