ماساژ برای splint ساق پا

به گفته WebMD، splint ساق پا (برآمدگی کوچک)، محصول سیزده درصدی از صدمات دویدن است، که باعث دردی نسبتا شدید می‌شود که چندین ماه به طول می­انجامد. با اینکه برآمدگی پا بین دوندگان رایج است، دیگر علل، شامل: تنیس، بسکتبال یا هر ورزشی که دویدن و توقف زیادی را در پی دارد، موثر هستند.

در ابتدا، ممکن است درد کمی اطراف استخوان ساق خود یا تورم کم در بخش پائین پای خود حس کنید. درد ممکن است طی ورزش، پس از ورزش و یا همواره وجود داشته باشد. هیچ مهم نیست که چه زمانی شما دچار این عارضه شده باشید، در اینجا نیز ماساژ ریلکسی مستمر کمک‌کننده خواهد بود.

درمان مشکلات ساق پا

عضلات سفت کف پا، یکی از علل این عارضه هستند چون آنها استرس و تنش را بر روی نواحی پائینی پا افزایش می­دهند. چنین نتیجه­ای نیز در پی نیروی مکرر بر روی بافت همبند متصل شونده به عضلات مرتبط با استخوان ساق پا، ایجاد می­شود که منجربه آماس و التهاب می­گردد. شکستگی‌های ناشی از استرس یا شکستگی‌های کوچک در استخوان‌های نواحی پایینی پای شما و یا Over-Pronation (کف پای صاف ناشی ازعدم توازن عضلانی)، دیگر فاکتورهای دخیل هستند. در مراکز ما، تراپیست‌ها در انجام ماساژ ریلکسی بر روی عضلاتی که مشکل دارند، مجرب هستند. اولین گام، کاهش درد ناشی از تورم و آماس بوده و ماساژ تراپیست شما چندین تکنیک را بسته به وضعیتی که دارید، اتخاذ می­کند.

انواع درمان

ماساژ دیپ تیشو در کشش عضلات جهت کاهش تنش و سفتی به کار رفته و منجر به تسکین عمده درد شده و به پیشگیری از ایجاد بافت اِسکار کمک می­کند.

ماساژسوئدی با فشار ملایم تا متوسط، گردش خون را با حرکت مایعات لمفاتیک افزایش داده و باعث می‌شود مواد زائد متابولیک از عضلات بیرون رانده شوند.

ماساژاسپورت ارتباطات تاندون-عضله را مورد هدف قرارداده و زمان مورد نیاز برای ریکاوری پس از ورزش را کاهش می­دهد و به افزایش انعطافپذیری جهت کاهش آسیب و صدمات وارده، کمک شایانی می­کند.

می خواهم ماساژ بگیرم