ماساژ برای تندینیت (التهاب تاندون¬ها)

هر زمان که شما تاندون­های (بافت­هایی که عضلات را به استخوان­ها متصل می­کنند) خود را کشیده، چرخانده یا خم می­کنید، آنها را وادار به حرکت و برهم­کنش می­کنید. حرکت زیاد ممکن است منجر به التهاب تاندون­ها شود که از حرکت مکرر و نیز افزایش سن و صدماتی که منجر به پارگی عضلانی است، ناشی می­شود. باید اجازه داد تا ناحیه آسیب دیده ترمیم شود، اما غالباً افراد نمی­توانند زمان زیاد مورد نیاز را برای استراحت دادن به عضلات تحمل کنند. با اینکه تندینیت معمولاً طی یک ماه ناپدید می­شود ولی استفاده مداوم از مفصل ممکن است منجر به مزمن شدن این عارضه گردد.

باز کردن مفاصل شما

اگر غلاف احاطه کننده تاندون به دلیل بافت اِسکار یا بیماری خیلی باریک شود، تندینیت مزمن منجر به قفل شدن مفاصل می­شود. قبل از اینکه این واقعه اتفاق بیفتد ماساژهای ریلکسی مستمر در تسکین مفید است، صرف نظر از اینکه تندینیت شما ناشی از کار کشیدن بیش از حد یا دیگر فاکتورها بوده باشد، فاکتورهایی همچون صدمه، معمولاً منجر به ایجاد بافت اسکار می­شوند. اما ماساژهای ریلکسی مستمر قادر به شل کردن آن بافت­ها جهت دور کردن الیاف عضلانی شما از هرگونه سفتی است. این نه تنها به شما به حفظ گستره طبیعی  حرکات­تان کمک میکندبلکه عضلات شما را نیز در کاهش شانس صدمه دیدن در آینده انعطاف­پذیرتر خواهد کرد.

ماساژ چگونه عمل می­کند؟

ماساژتراپیست­های متخصص مراکز ما در کمک به رفع تندینیت، شما را با اختصاصی­ترین روش‌های مناسب برای وضعیت‌تان، یاری خواهند کرد. این موارد شامل:

  1. ماساژ دیپ تیشو که به کاهش التهاب و نابودی بافت اسکار که منجر به سختی در عضلات، تاندون­ها و لیگامان­ها می­شود، کمک می­کند.
  2. ماساژ اسپورت که مفاصل عضله تاندون­ را جهت بهبود تحمل و انعطاف­پذیری مورد هدف قرار می­دهد و نیز به کاهش خستگی عضلانی و پیشگیری از صدمه کمک می­کند.
می خواهم ماساژ بگیرم